Zapowiedzi komiksów
Nadchodzące tytuły
Bezdomne wampiry o zmroku
2022.09.23

ISBN: 978-83-67360-09-8

OBJĘTOŚĆ: 104 strony

FORMAT: 245x325 mm

OPRAWA: twarda

DRUK: kolorowy

Bezdomne wampiry o zmroku

Scenariusz: Tadeusz Baranowski

Rysunki: Tadeusz Baranowski

Kolor: Tomasz Piorunowski, Natalia Baranowska, Mirosław Korkus

Nowe wydanie klasyki polskiego komiksu - przygód Szlurpa i Burpa, wampirów stworzonych przez Mistrza Tadeusza Baranowskiego!

Wampiry Szlurp i Burp ponownie się obudziły i ruszają na poszukiwania świeżej krwi. Choć zadowolą się także zapasami trzymanymi w lodówce (to nieprawda, że wampiry kręci tylko bulgocąca, gorąca krew – w wyjątkowo ciepłe noce lubią zanurzyć kły w schłodzonej posoce i pogrzechotać kostkami... lodu, oczywiście).

„Bezdomne wampiry o zmroku” to wznowiona w jednym tomie kompletna zawartość albumów „O zmroku” i „Bezdomne wampiry” z przygodami słynnych krwiopijców stworzonych przez legendarnego Tadeusza Baranowskiego. Znajdują się tutaj m.in. historie publikowane przed laty w czasopiśmie „Na Przełaj”, opowieści powstałe podczas pobytu polskiego autora w Belgii, w tym historie według scenariuszy Jeana Dufaux, a także 9 zupełnie premierowych plansz! 4 z nich ukazały się w magazynie „GaMa. Nowa Gazeta Magnetofonowa”, pozostałe wychodzą z krypty na światło dzienne (aj!) po raz pierwszy.

Podczas lektury bardzo prosimy uważać na szyję.

Wydawca: krótkie gatki

Data wydania: 2022.09.23