Zasady zamawiania i wysyłki

Składanie zamówienia
Zamówienie składa się poprzez wypełnienie wszystkich wymaganych pól teleadresowych oraz zaakceptowanie treści regulaminu sklepu i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi.

Potwierdzenie zamówienia
Na podstawie złożonego zamówienia klient otrzymuje drogą elektroniczną Potwierdzenie zamówienia w celu ostatecznej weryfikacji złożonego zamówienia i swoich danych. Potwierdzenie zamówienia opatrzone jest numerem zamówienia i jest podstawą do dokonania płatności za zamówione książki.

Sposób płatności
Płatności dokonuje się na konto bankowe nr:
96114020040000360235394643
kultura gniewu
ul. bartoszycka 10
04-923 warszawa

W opisie przelewu podawać należy wyłącznie numer zamówienia.


Koszt wysyłki
Zamówienia wysyłane są na koszt sklepu, jeżeli ich wartość przekracza 50,00 zł. Do zamówień poniżej tej kwoty doliczany jest koszt wysyłki w wysokości 13,00 zł.


Sposób wysyłki
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

Termin dostawy
Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin od otrzymania przelewu na konto bankowe. Realny termin otrzymania przesyłki wynosi ok. 3-4 dni roboczych od dokonania przelewu, chyba że przy zamawianym komiksie widnieje informacja o planowanej dacie wysyłki.

Uwagi
Wszelkie uwagi, pytania, prośby należy przesyłać za pomocą pola „Uwagi do zamówienia” lub na adres e-mail: pawel@kultura.com.pl