Tymek i Mistrz 3

Wszystkie gatki

Trzeci i ostatni tom zbiorczego wydania humorystycznej serii fantasy.

scenariusz: Rafał Skarżycki

rysunki: Tomasz Leśniak

Tymek i Mistrz 3 - Strony Tymek i Mistrz 3 - Strony Tymek i Mistrz 3 - Strony Tymek i Mistrz 3 - Strony Tymek i Mistrz 3 - Strony
Tymek i Mistrz 3 - Okładka
Tymek i Mistrz 3 - Okładka

Trzeci i ostatni tom zbiorczego wydania humorystycznej serii fantasy Rafała Skarżyckiego i Tomka Leśniaka, autorów m.in. „Jeża Jerzego”, czy „Hej, Jędrek!”. Znajdą się w nim odcinki publikowane po raz pierwszy, te, które powstały już po zamknięciu „Komiksowa” – przeznaczonego dla młodych czytelników dodatku do „Gazety Wyborczej”.
To tam komiks „Tymek i Mistrz” ukazywał się przez lata i zyskał sobie status serii kultowej. Opowieści o wielkim czarodzieju i jego niesfornym uczniu publikowane były też w legendarnym francuskim magazynie „Spirou”, znaleźć je można również w… szkolnych podręcznikach do języka polskiego!
Roztargniony Mistrz i rezolutny Tymek na setkach stron przeżywają niesamowite przygody. Podróżują w czasie i przestrzeni, stawiają czoło duchom, wampirom i potworom, a przede wszystkim konkurencyjnej parze czarodziej – uczeń. Zły Psuj i jego pomocnik Popsuj napsują naszym bohaterom trochę krwi, ale połączenie inteligencji Mistrza i sprytu Tymka pomoże im wyjść cało z wszelkich opresji.

FORMAT: 165 × 235 mm

OPRAWA: twarda

OBJĘTOŚĆ: 152 strony

DRUK: kolorowy

DATA WYDANIA: 2017-05-31

ISBN: 978-83-64858-58-1

WYDAWCA: kultura gniewu

Zobacz inne komiksy tych autorów