Hotel Dziwny tom 4. Duchy w chmurach

Wszystkie gatki

Czwarty tom niezwykle popularnej serii dla młodych czytelników.

Hotel Dziwny tom 4. Duchy w chmurach - Strony Hotel Dziwny tom 4. Duchy w chmurach - Strony Hotel Dziwny tom 4. Duchy w chmurach - Strony
Hotel Dziwny tom 4. Duchy w chmurach - Okładka
Hotel Dziwny tom 4. Duchy w chmurach - Okładka

Zbliża się zima i mieszkańcy Hotelu Dziwnego szykują się na jej przyjście. Ale czy wszyscy? Niestety nie! Po Pana Snarfa, dobrego ducha hotelu, przybyli bowiem wysłannicy z jego ojczyzny - Krainy Duchów - którzy muszą go zabrać do domu, gdzie zostanie osądzony za rozliczne wykroczenia, których się dopuścił podczas pracy w hotelu. Katastrofa!

Marietta i przyjaciele zrobią wszystko, by uratować Pana Snarfa! Zaczną od budowy balony, żeby wyruszyć w niebezpieczną podróż do Krainy Duchów, ale prawdziwe kłopoty zaczną się dopiero, kiedy tam dotrą. Bo w tym nieprzyjaznym miejscu wszystko okaże się zabronione: chodzenie po trawnikach, bieganie, śmiech, a nawet kichanie!

„Duchy w chmurach” to czwarty tom niezwykle popularnej serii dla młodych czytelników. Jej bohaterami są mieszkańcy tytułowego hotelu: Kaki – puchaty, fioletowy i bardzo leniwy stworek; pan Snarf – recepcjonista duch; pan Leclair – szczur książkowy oraz Marietta, pozornie zwyczajna dziewczynka. W ich fantastycznych przygodach pomaga im także Celestyn, chłopiec z sąsiedztwa noszący kapelusz w kształcie grzyba.

TŁUMACZENIE: Olga Mysłowska

FORMAT: 210 × 285 mm

OPRAWA: twarda

OBJĘTOŚĆ: 40 stron

DRUK: kolorowy

DATA WYDANIA: 2021-04-13

ISBN: 978-83-66128-63-7

WYDAWCA: krótkie gatki

WYDAWCA ORYGINAŁU: Sarbacane

WYDANIE: I

Zobacz inne komiksy tych autorów