Do bani z takim komiksem

Zobacz nasz Katalog

Wyjątkowy album Tadeusza Baranowskiego, mistrza polskiego komiksu!

Do bani z takim komiksem - Strony Do bani z takim komiksem - Strony Do bani z takim komiksem - Strony Do bani z takim komiksem - Strony Do bani z takim komiksem - Strony
Do bani z takim komiksem - Okładka
Do bani z takim komiksem - Okładka

UWAGA! WYSYŁKA OD 10.04!

„Do bani z takim komiksem” Tadeusza Baranowskiego to album wyjątkowy. Pierwotnie ukazał się w 2005 roku i miał być swoistym pożegnaniem autora z czytelnikami oraz ich ulubionymi postaciami: Profesorkiem Nerwosolkiem, Entomologią Motylkowską, Lordem Hokusem Pokusem... Te 15 lat temu komiks miał limitowany nakład 550 egzemplarzy, który trafił tylko do garstki fanów, towarzyszyły mu liczne materiały specjalne, a nad całością wydania czuwał sam autor.

Teraz – po raz pierwszy od tamtego czasu – ten album Mistrza Polskiego Komiksu trafia do szerokiej dystrybucji. W porozumieniu z autorem pozbawiony będzie dodatków, tak by nabywcy limitowanego wydania dalej byli w posiadaniu unikatowej publikacji. Natomiast nic nie zmieni się w samym komiksie - niezwykle dowcipnym, fantastycznie kolorowym i cudownie narysowanym. Czyli takim, do jakich przez lata przyzwyczaił nas Tadeusz Baranowski.

Komiksowi towarzyszy plakat oraz specjalny zeszyt, w którym znajdują się szkice do całego albumu!

FORMAT: 215 × 280

OPRAWA: twarda

OBJĘTOŚĆ: 48 stron

DRUK: kolorowy

DATA WYDANIA: 2020-04-10

ISBN: 978-83-66128-39-2

WYDAWCA: krótkie gatki

WYDANIE: II

Zobacz inne komiksy tych autorów