Hotel Dziwny tom 2. Śpiew Skrzekowyjca

Zobacz nasz Katalog

Drugi tom niezwykle popularnej we Francji serii dla młodych czytelników.

scenariusz: Florian Ferrier

rysunki: Katherine Ferrier

Hotel Dziwny tom 2. Śpiew Skrzekowyjca - Strony Hotel Dziwny tom 2. Śpiew Skrzekowyjca - Strony
Hotel Dziwny tom 2. Śpiew Skrzekowyjca - Okładka
Hotel Dziwny tom 2. Śpiew Skrzekowyjca - Okładka

Nadeszło lato i mieszkańcy Hotelu Dziwnego gorączkowo przygotowują się do obchodów Święta Muzyki. Zewsząd słychać strojenie instrumentów, próby śpiewu i dźwięki towarzyszące przygotowywaniu sceny do występów.

Z całego tego zamieszania niezadowolony jest tylko Kaki, który wprost znieść nie może wszechobecnego hałasu i postanawia znaleźć zaciszne schronienie w lesie. Ale tam napotyka… Skrzekowyjca, wielkiego i groźnego stwora, który marzy o roli w operze. Problem polega na tym, że śpiewać on nie potrafi, za to strasznie wyje!

„Śpiew Skrzekowyjca” to drugi tom niezwykle popularnej we Francji serii dla młodych czytelników. Jej bohaterami są mieszkańcy tytułowego hotelu: Kaki – puchaty, fioletowy i bardzo leniwy stworek; pan Snarf – recepcjonista duch; pan Leclair – szczur książkowy oraz Marietta, pozornie zwyczajna dziewczynka. W ich fantastycznych przygodach pomaga im także Celestyn, chłopiec z sąsiedztwa noszący kapelusz w kształcie grzyba.

TŁUMACZENIE: Aleksandra Jaszak

FORMAT: 210 × 285 mm

OPRAWA: twarda

OBJĘTOŚĆ: 40 stron

DRUK: kolorowy

DATA WYDANIA: 2018-05-17

ISBN: 978-83-64858-86-4

WYDAWCA: kultura gniewu

WYDAWCA ORYGINAŁU: Sarbacane

„Jeśli szukacie czegoś dla młodszych miłośników komiksu, po co sami moglibyście z przyjemnością sięgnąć, Hotel Dziwny to pozycja dla Was.“

Michał Lipka, Nie Tylko Gry

Zobacz inne komiksy tych autorów