Człowiek Paroovka vs Grand Banda

Zobacz nasz Katalog

Legendarny Człowiek-Paroovka nadchodzi!

scenariusz: Marek Lachowicz

rysunki: Marek Lachowicz

kolor: Tomasz TJFK Kuczma

okładka:

Człowiek Paroovka vs Grand Banda - Strony Człowiek Paroovka vs Grand Banda - Strony Człowiek Paroovka vs Grand Banda - Strony Człowiek Paroovka vs Grand Banda - Strony
Człowiek Paroovka vs Grand Banda - Okładka
Człowiek Paroovka vs Grand Banda - Okładka

Słynny bohater, znany choćby z łamów nieodżałowanego „Produktu” czy internetowych stron „Baru Mlecznego” w końcu doczekał się komiksowego albumu. I to od razu albumu ful-kolor, Cinemascope i Dolby Digital Surround.
Na jego stronach zmierzy się z nieprzebraną rzeszą superłotrów (krwiożerczy Piec Kaflowy, zarażający grzybicą Grzyb i inni) przeżyje niezliczone przygody, by w końcu spotkać się z nie mniej słynną Grand bandą! Bo komiks „Człowiek-Paroovka vs. Grand banda” to dwa w jednym. W zależności od tego, z której strony rozpoczniemy lekturę, czekają nas zupełnie inne atrakcje - albo perypetie Kazi i Mirki (posiadaczka moherowego beretu), albo naszego garmażeryjnego superbohatera. A wszyscy oni wpadną na siebie w opowieści stworzonej specjalnie na potrzeby tego albumu.
„Człowiek-Paroovka vs. Grand banda” to Marek Lachowicz, autor m.in. „Gangu Wąsaczy” oraz „Pana W.”, w najwyższej formie - doskonała kreska przypominająca estetykę animowanych seriali z kanału Cartoon Network, zaskakujące scenariusze i niewymuszony, bezpretensjonalny humor. W wydaniu albumowym do tego wszystkiego dochodzą fantastyczne kolory nałożone przez Tomasza „TJFK” Kuczmę. Dzięki nim samo przeglądanie tego komiksu to niezwykła przyjemność.

Nakład wyprzedany!

FORMAT: B5

OPRAWA: miękka

OBJĘTOŚĆ: 52 strony

DRUK: kolorowy

DATA WYDANIA: 2006-03-10

WYDAWCA: kultura gniewu

Zobacz inne komiksy tych autorów