Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri

Zobacz nasz Katalog

W swoim najnowszym komiksie Jakub Rebelka, twórca fantastycznego „Doktora Bryana”, udowadnia, że jest jednym z najlepszych rysowników w Polsce.

scenariusz: Jakub Rebelka

rysunki: Jakub Rebelka

Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Strony Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Strony Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Strony Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Strony Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Strony
Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Okładka
Ester i Klemens. Trzy glowy profesora Muri - Okładka

Profesor Muri to naukowiec dość ekscentryczny i niepokojący. Mieszka w starym domu na odludziu i Bóg wie, jakich okropieństw się tam dopuszcza. Nic dziwnego, że mieszkańcy miasteczka nie darzą go sympatią. A już jawną niechęć okazują dzieciom profesora.
Ta gromadka zwariowanych nastolatków - „moje największe arcydzieło”, jak mówi o nich sam Muri - nieustannie pakuje się w kłopoty. Czasami kończą się one kilkoma siniakami, czasami urwaną głową.
Tym jednak razem Ester, Klemens i reszta dzieciaków ładują się w większą aferę. Na własną rękę i bez wiedzy ojca chcą rozprawić się z demonicznymi siostrami Rozenkrantz, postrachem miasteczka. Poleje się krew...
W swoim najnowszym komiksie Jakub Rebelka, twórca fantastycznego „Doktora Bryana”, udowadnia, że jest jednym z najlepszych rysowników w Polsce. Zachowując swój niepowtarzalny styl próbuje jednocześnie nowych rozwiązań i wciąż olśniewa niezwykłym talentem.

FORMAT: B5

OPRAWA: miękka

OBJĘTOŚĆ: 64 strony

DRUK: czarno-biały

DATA WYDANIA: 2007-07-14

ISBN: 978-83-60915-02-8

WYDAWCA: kultura gniewu

Zobacz inne komiksy tych autorów